O Książce

Nazywam się Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak…

Wielu z Was śledzi mnie od lat. Znacie mnie i moje pasje – pojawiam się zawsze tam, gdzie skrywa się jakaś tajemnica. Szukam prawdy – to integralna część mojej osoby.

Kilka miesięcy temu, odkryłem w sobie pewne powołanie… Przemożną chęć przelania na papier tego, co siedziało mi w głowie od dawna. Chciałem dać Wam coś, co sprawi, że na własnej skórze przeżyjecie przygodę nie z tego świata. Zacząłem pisać.

Z czarnych snów i potoków rwącej wyobraźni, zrodziło się moje debiutanckie dzieło – „Paranormal”.

„Paranormal” to interaktywny horror, składający się z 20 pozornie autonomicznych opowiadań, które mrożą krew w żyłach.

To oczywiście nie wszystko – całość opatrzona jest serią 21 multimedialnych zagadek, do których dostęp można uzyskać wyłącznie za pośrednictwem znajdujących się wewnątrz książki
kodów QR. Zagadki nie są łatwe, jednak ten, kto rozwiąże je jako pierwszy, może liczyć na nagrodę…

Chcesz dowiedzieć się więcej, o co chodzi? O konkursie

Nie byłbym jednak sobą, gdybym na słowie pisanym spoczął. Wiem, że wielu z Was ceni sobie nasz bliski kontakt – dlatego postanowiłem osobiście użyczyć głosu w audiobooku, który ukazał się równolegle z książką tradycyjną. Nie jest to jednak wyłącznie alternatywna forma przekazu – to jej dopełnienie.

Miesiące ciężkiej pracy opłaciły się, a projekt, któremu poświęciłem wiele serca, wreszcie ujrzał światło dzienne. Nie wahaj się – wkrocz do świata, który nie zna kompromisów i przeżyj przygodę, o której nawet nie śniłeś!

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.